Nabídka jednoho rodinného domu v řadové zástavbě 

K PRONÁJMU

tel. 777 63 00 62


POPIS:

Každý rod. dům je samostatný s oddilatovanými dělícími stěnami na vlastním pozemku.
Každý dům je napojen na obecní vodovod, má svou čističku splaškové vody napojenou na obecní kanalizaci. Elektrická energie je napojena na distribuční soustavu E.ON. Budova je nepodsklepená

a má 2. plnohodnotná nadzemní podlaží, sedlovou střechu s atikou a malým spádem. Na jižní stranu má dům přístup z 1. podlaží na terasu a zahradu. Ve 2. podlaží je přístup na balkon ze dvou místností. Vchodové dveře a garážová vrata jsou na druhé (severní) straně budovy. V 1. podlaží se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, chodba, menší koupelna, garáž a schodiště. Ve 2. patře jsou přístupné z chodby tři pokoje, větší koupelna a komora. Do všech obytných místností jsou svedeny přípojky pro televizi a internet. Vytápění je zajištěno podlahovým vytápěním elektrickým odporovým drátem (vč. garáže) a doplněno přípravou pro osazení krbu s rozvodem teplého vzduchu. Ve spodním podlaží jsou na podlaze dlažby,schodiště má bukový obklad, chodba a koupelna v horním podlaží má dlažbu, v pokojích horního podlaží jsou plovoucí podlahy. Pro lepší představu je vše ostatní patrné z přiložených fotografií.


KONSTRUKCE:

Budova stojí na železobetonové desce se základy 1,2m hlubokými a tepelně izolovanými extrudovaným polystyrenem tl. 8 cm do hloubky 1,2 m. Stěny jsou z cihelných bloků tl. 30 cm se zateplením fasádním polystyrenem tl. 16 cm. Nad oběma podlažími jsou betonové stropy ze železobetonových trámečků. Na 1. stropě je kročejová izolace tl.3 cm, na 2. stropě je tepelná izolace tl. 18 cm. Podlaha ve spodním patře je izolovaná polystyrenem tl. 12 cm. Všechna okna a dveře jsou plastová, osazená izolačním trojsklem. Všechna tato izolační opatření zajišťují energetickou náročnost B – doloženo štítkem. Konstrukce střechy je tvořena sbíjenými vazníky a je zakryta střešní folií zajišťující 100% ochranu proti zatékání.


POLOHA:

Domy se nachází 3 km od Humpolce v obci Komorovice. K domům byla vybudována příjezdová silnice, která jako místní komunikace bude udržována a spravována OÚ Komorovice. Poloha je velmi výhodná z hlediska dostupnosti do okolních měst, ale i z hlediska možnosti zaměstnání. Mnoho pracovních příležitostí je nejen v Humpolci, Pelhřimově (rostoucí firma Agrostroj) a okolí, ale i v samotné obci se nachází velké firmy-např. firma Hranipex rozšiřuje v současnosti svůj provoz a bude jistě potřebovat nové zaměstnance. Další předností polohy domů je to, že hned na sousedním pozemku se nachází dětské hřiště, tenisové kurty i v létě možnost koupání. Celkově jsou domy umístěny v sousedství stávajících rod. domů v klidném prostředí nezatíženém žádnými rušivými a negativními vlivy na bydlení.


PLOCHY:

Zastavěná plocha 98,5 m2

Užitná plocha 170 m2

Plochy pozemků (krajní) 457 m2 a 590 m2

Plochy pozemků (středové) 341 m2 a 338 m2


CENA:

Pronájem bez energií – 15 000,- Kč/měsíc


NA ZÁVĚR:

Domy jsou po řemeslné stránce postaveny s maximální pečlivostí. Vysokou úroveň vykazuje architektonické zpracování projektu, energetická nenáročnost a minimální následná údržba. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám sdělíme podrobnější informace a umožníme osobní prohlídku. Případně pomůžeme i vyřídit výhodnou hypotéku. Očekávám a těším se na Váš zájem.

L